in

Prezent na walentynki DIY!

Walentynki to taki dzień w roku, w którym zdecydowanie warto obdarować naszą drugą połówkę. Nie zawsze muszą to być jednak drogie prezenty, których poszukiwanie zabrało nam pół dnia. Czasami wystarczy zrobić coś samodzielnie, a efekt będzie równie dobry. Dlatego przedstawiamy pomysły na prezent na walentynki DIY!

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, jaki prezent można wręczyć naszej drugiej połówce z okazji walentynek (zob. Pomysły na prezent na walentynki dla niego i dla niej). Dzisiaj kontynuując ten temat, postanowiliśmy zastanowić się nad jeszcze innymi opcjami na to, jak obdarować osobę bliską naszemu sercu. Świetnym pomysłem może się okazać wykonanie podarku własnoręcznie. Wówczas możemy być pewni, że druga osoba doceni nasz wysiłek i ucieszy się z upominku. Dlatego przedstawiamy ciekawe pomysły na prezent na walentynki DIY!

Najlepsze pomysły na prezent na walentynki DIY

List w butelce
List w butelce będzie wzruszającym prezentem na walentynki

Krąży przekonanie, że najlepszy prezent to przemyślany prezent. I właśnie tak jest – a podarki, które wykonujemy własnoręcznie zawsze są przemyślane. Ponadto wkładamy w nie swój czas i energię, co również nie pozostaje bez znaczenia. Warto też zaznaczyć, że prezent na walentynki DIY najczęściej jest bardzo tani w wykonaniu, a mimo to wartościowy.

Pierwszym ciekawym pomysłem jest śniadanie do łóżka, albo inny smakołyk wykonany specjalnie dla naszej drugiej połówki. Takie drobne gesty zawsze cieszą, a dodatkowo możemy im nadać walentynkowego charakteru. I tak na przykład możemy kawałkom arbuza nadać kształty serc, a jajko usmażyć w specjalnej formie, również o tym kształcie. Możemy również napisać list w butelce dla naszej drugiej połówki. Zapoznanie się treścią owego podarku z pewnością będzie powodem do wzruszeń.

Proste pomysły na miłosne DIY

Śniadanie do łóżka
Śniadanie do łóżka to prosty gest, który cieszy

W prosty sposób możemy również wykonać ciekawe kupony, bądź zdrapki na wspólnie spędzony czas. Wykonanie zdrapki wcale nie jest trudne, a z pewnością będzie oryginalnym pomysłem na prezent. Do jej wykonania potrzebujemy kolorowych kartek, kredki świecowej lub świeczki, przyda się również farbka/lakier do paznokci. Na każdej kartce mogą się znajdować na przykład trzy pola, a pod nimi nagrody – może to być na przykład wyręczanie w domowych obowiązkach, albo wspólny spacer. Kiedy już wpiszemy nagrody w każde pole, trzeba je dokładnie pokryć kredką świecową. Po tym malujemy farbką i po wyschnięciu można zdrapywać! Takie zdrapki możemy dowolnie ozdobić.

A Wy macie jakieś ciekawe pomysły na prezent DIY? A może jesteście tradycjonalistkami i walentynkowego podarku szukacie na zakupach? Zachęcamy do wyrażania opinii w komentarzach!

Comments

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Bombonierka w kształcie serca

Pomysły na prezent na walentynki dla niej i dla niego!

Bebe Rexha podczas występu

Bebe Rexha ma problem ze strojem na Grammy?!