in

Bebe Rexha ma problem ze strojem na Grammy?!

Gala Grammy zbliża się coraz większymi krokami, dlatego coraz więcej gwiazd myśli o swojej kreacji na te wielkie wydarzenie. Okazuje się jednak, że Bebe Rexha, nominowana m. in. w kategorii „Najlepszy debiut” ma z tym problem. Projektanci nie chcą ubrać artystki na galę!

Grammy to prestiżowa gala wręczania nagród muzycznych przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji. Nagrody Grammy przyznawane są co roku, a najbliższa gala będzie miała miejsce 10 lutego w Staples Center w Los Angeles. Wówczas zostaną wręczone aż 84 nagrody, które są przedmiotem pożądania wielu nazwisk z branży muzycznej. Szansę na nagrodę w kategorii „Najlepszy debiut” dostała amerykańska wokalistka, Bebe Rexha. Okazuje się jednak, że całkiem możliwy jest scenariusz, w którym artystka nie będzie miała w czym odebrać nagrody!

Bebe Rexha zostanie bez kreacji na Grammy?

Bebe Rexha, która śpiewa
Projektanci uznali, że Bebe Rexha jest za gruba

Bebe Rexha mogła się spodziewać naprawdę wielu emocji związanych z wybieraniem stroju na tak ważne wydarzenie, ale odmowa ze strony projektantów to prawdziwe zaskoczenie. Gwiazda odnosi coraz większe sukcesy w branży muzycznej, czego dowodem jest nominacja w tak prestiżowej gali, jaką jest Grammy. Dlatego dodatkowo dziwi odmowa ze strony projektantów, z którą spotkała się Amerykanka. Gwiazda wyznała, że ponoć żaden projektant nie chciał stworzyć dla niej kreacji na czerwony dywan. A wszystko dlatego, że artystka rzekomo jest za gruba.

Na standardy amerykańskie, Bebe nosi rozmiar na pograniczu 6/8. W Polsce odpowiada to rozmiarowi 36/38. Wywołało to oburzenie u piosenkarki, czemu wcale nie ma się co dziwić. Taka postawa projektantów jasno daje do zrozumienia, że wszystkie kobiety noszące M są już uznawane za grube i nie mają czego szukać u największych kreatorów mody. O zaistniałej sytuacji Rexha poinformowała na swoim Instagramie, zwracając się do projektantów ze słowami, że przy takim podejściu do sytuacji wcale nie chce nosić ich sukni. Dodała również, że i tak wybiera się na rozdanie nagród.

Co z kreacją na czerwony dywan?

Bebe Rexha w futrze
Bebe lubi ubiorem podkreślać swoje kształty

Pomocną dłoń do artystki wyciągnął Michael Costello, który ubiera m.in. Beyonce. Zaproponował artystce stworzenie kreacji dostosowanej do jej figury i stylu. A ten jest charakterystyczny – gwiazda niewątpliwie lubi podkreślać swoją egzotyczną urodę, ciemniejszą karnację i kobiece kształty.

Odmowa stworzenia kreacji dla Rexhy wywołała publiczną dyskusję na temat idei body positive, która miała coraz bardziej zyskiwać na popularności. Okazuje się, że widocznie otwartość na różnego rodzaje kobiecości i hasła reklamowe dotyczące miłości do swoich kształtów w niektórych kręgach wciąż pozostają jedynie chwytami marketingowymi. A już z pewnością daleko im do rzeczywistości.

Co sądzicie o całej sytuacji? Uważacie, że artystka naprawdę jest za gruba? A może cała akcja była jedynie celowym posunięciem marketingowym? Zachęcamy do komentowania!

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Drewniane serce

Prezent na walentynki DIY!

Domowe sposoby na zwiększenie objętości włosów