in

Kolejna metamorfoza Ariany Grande?

Są takie nazwiska, o których słyszał cały świat. Nie chodzi tu tylko o przywódców politycznych największych państw, ważne postacie historyczne, czy twórców sztuki. Jest też drugi powód, dla którego znamy niektóre nazwiska – sława. Na językach całego świata są celebryci, aktorzy i piosenkarki. Aktualnie jednym z najgorętszych tematów świata show-biznesu jest metamorfoza Ariany Grande, jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 

Na początku warto zaznaczyć, że jest to kolejna metamorfoza tej gwiazdy. Nikt nie zakwestionuje sukcesów na tle muzycznym Grande, ale zmiany jej wyglądu często bywają komentowane i nie zawsze pozytywnie. Aktualnie możemy obserwować kolejną przemianę piosenkarki, która odważnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Nie chodzi tutaj tylko o zmianę stylu, ale o całościową metamorfozę wizerunku. Co tym razem gwiazda postanowiła zmienić?

Ariana Grande przeszła metamorfozę i obcięła swój kucyk

Metamorfoza Ariany Grande – jak teraz wygląda gwiazda?

Piosenkarkę zwykliśmy kojarzyć z jej długiego kucyka, kobiecego i jednocześnie dziewczęcego sposobu ubierania się. Gdybyśmy mieli jednoznacznie określić w jakim stylu najczęściej gwiazda się ubiera, to z pewnością nie byłoby to proste zadanie. Ciężko jest go zaszufladkować – może to również zachęcać Arianę do coraz częstszych eksperymentów. Jednakże aktualnie to nie kolejnymi ubiorowymi eksperymentami artystka zaskakuje swoich fanów i cały świat. Okazuje się bowiem, że piosenkarka…obcięła włosy!

Cały Internet zawrzał po ujrzeniu zdjęcia, które Ariana umieściła na swoim koncie na Instagramie. Wyraźnie było na nim widać, że charakterystyczny dla gwiazdy długi kucyk poszedł w zapomnienie, a włosy sięgają jej zaledwie do ramion. Pojawiły się spekulacje, że tym gestem artystka postanowiła się odciąć od przeszłości i wszystkich smutnych wydarzeń, które ostatnio miały miejsce w jej życiu.  Każda kobieta w pewnym etapie swojego życia potrzebuje zmian, nie ulega to wątpliwości. Dlatego metamorfoza Grande nie powinna nikogo dziwić. Tym bardziej, że Ariana w nowej fryzurze wygląda naprawdę świetnie!

Zmiana naprawdę?

Ariana Grande na koncercie
Kolejne eksperymenty Grande z wizerunkiem

Na tym jednak nie koniec zmian wizerunkowych piosenkarki. W sieci ostatnio pojawiło się kilka zdjęć, na których piosenkarka przypomina… plastikową lalkę z bogatego domu. Własnie tak została podsumowana metamorfoza Ariany Grande, podczas której gwiazda wcieliła się w uczennicę liceum o blond włosach i w różowym wdzianku. Czy właśnie tak artystka zamierza teraz wyglądać?

Nic bardziej mylnego! Szybko okazało się, że wcielając się w różne postacie Grande promuje swój najnowszy teledysk. Na opisywanym zdjęciu piosenkarka wcieliła się w jedną z postaci filmu pt. „Wredne Dziewczyny”. My bardzo cieszymy się z tej informacji, że Ariana nie posunęła się jeszcze dalej niż dotychczas w swoich metamorfozach i zmiana była jedynie efektem promocji. Bo chociaż ładnemu we wszystkim ładnie, to zdecydowanie wolimy Arianę w jej dotychczasowej wersji, nawet z krótkimi włosami!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kwiaty i kosmetyki rozłożone na różowym blacie

Triki urodowe, które musisz znać!

Kobieta przeglądająca się w lustrze

Największe błędy w pielęgnacji twarzy