in

Kreacje gwiazd na The Fashion Awards 2018!

Już ponad tydzień temu miało miejsce wielkie modowe wydarzenie, jakim jest The Fashion Awards 2018. Nie zabrakło również największych gwiazd uznanych przez świat mody. W Londynie nie zabrakło takich nazwisk jak Meghan Markle, czy Kendal Jenner. Nagrodzonych zostało wiele sławnych osobistości, jednakże nie ten fakt wzbudził najwięcej emocji. Na językach były bowiem przede wszystkim kreacje gwiazd, które czasami naprawdę zaskakiwały. 

Największe emocje wzbudziło przede wszystkim pojawienie się księżnej Sussex, która po raz

Zdjęcie Meghan Markle w czarnej sukience
Pojawienie się Meghan Markle na gali zaskoczyło wszystkich

kolejny postanowiła wyjść naprzeciw wszelki konwenansom i zaskoczyć wyborem kreacji. Nie było to jednak jedyne modowe zaskoczenie wieczoru. Okazało się nim również to, w jakiej sukni pojawiła się Kendall Jenner. Wiele gwiazd i modelek błyszczało tego wieczoru, a niektóre wzbudziły niemałą sensację swoją prezencją. Jesteście ciekawe do kogo należał ten wieczór?

Najciekawsze kreacje gwiazd wieczoru!

Jak już wspominaliśmy, duże emocje wzbudziło pojawienie się Meghan Markle, która po raz kolejny nie zastosowała się do zasad protokołu. Tym razem pomalowała paznokcie pod kolor sukienki, czyli na czarno. Podczas gdy dopuszczalne są jedynie odcienie beżu i delikatnego różu. Jednakże nie można zaprzeczyć, że księżna prezentowała się naprawdę zachwycająco w czarnej sukni, która podkreśliła wydatny ciążowy brzuszek.

djęcie Ellie Goulding w czarnej połyskującej sukni
Ellie Goulding wybrała odważną suknię

Kolejną sensacją wieczoru okazała się również gwiazda młodszego pokolenia – Kendal Jenner. Jej stylizacje już niejednokrotnie nas zaskakiwały i to nie pierwsza sensacja z jej udziałem. Tym razem zdecydowała się włożyć prześwitującą suknię, która nie pozostawiała zbyt wiele wyobraźni. Pod suknią wyraźnie mogliśmy zobaczyć bieliznę celebrytki, a czasami nawet jej brak. To spowodowało dyskusje o tym, czy przypadkiem nie została już przekroczona granica dobrego smaku.

Uwagę przyciągnęła również Ellie Goulding. Piosenkarka wystąpiła w kreacji przypominającej kimono, które nie do końca podkreślało zalety jej sylwetki. Chociaż strój niewątpliwie był piękny, a dopełniała go rzucająca się w oczy biżuteria z czerwonymi kamieniami, to naszym zdaniem można dyskutować o tym, czy jej kreacja rzeczywiście należała do najpiękniejszych. Z pewnością gwieździe zdarzało się wyglądać lepiej!

A Wam jak się podobały kreacje gwiazd na The Fashion Awards 2018? Kto zdecydowanie wyróżniał się na tle innych olśniewającym wyglądem, a kto wręcz odwrotnie? Zachęcamy do komentowania!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kobieta bez makijażu na zielonym tle

Pielęgnacja twarzy – nowy trend na salonach!

Kobieta w naturalnym makijażu

Odmładzający makijaż – jak go wykonać?