in

Modne gwiazdy! Kim warto się inspirować?

Do kategorii modne gwiazdy można zaliczyć wiele sławnych osób. Jednakże miano prawdziwych ikon stylu przysługuje nielicznym wybrańcom. Kto zalicza się do tego grona i czyimi stylizacjami warto się inspirować? 

Ikona stylu to miano, na które zdecydowanie trzeba zapracować. Wiele największych nazwisk show-biznesu dąży do bycia ikonicznymi, ale same pragnienia tu nie wystarczą. Jest jednak kilka takich gwiazd, które rzeczywiście warto naśladować jeżeli chodzi o styl. Można nawet stwierdzić, że o krok wyprzedzają trendy. O kogo konkretnie chodzi? Przedstawiamy modne gwiazdy, których stylizacje warto obserwować!

Największe ikony stylu – modne gwiazdy

Anja Rubik to polska ikona stylu

Wśród najbardziej stylowych gwiazd z pewnością należy wymienić Nicole Kidman. Australijska gwiazda jest znana z dobrego stylu, który nie jest przesadzony ani wymuszony. Zachwyca prostymi zestawieniami, które są opisywane jako klasyka z dodatkiem małego twista. Gwiazda serialu „Wielkie Kłamstewka” wciąż zachwyca krytyków mody pomimo tego, że skończyła już 50 lat. Szyk w w jej stylizacjach gości nie tylko na czerwonym dywanie, ale również na co dzień Kidman nie stroni od ponadczasowej elegancji.

W kategorię modne gwiazdy wpisuje się również Anja Rubik. Modelka niejednokrotnie zachwycała tym, że równie świetnie wygląda w zwykłej białej koszuli, co szykownej sukni od projektanta. To niewątpliwie najsławniejsza polska modelka i mamy powody do dumy – nie tylko za sprawą dobrego wyczucia mody Rubik. Codzienne stylizacje gwiazda planuje w zależności od aktywności zaplanowanych na dany dzień. Oznacza to, że moda w jej wykonaniu jest praktyczna, a do tego przecież wszystkie dążymy. Dlatego zdecydowanie warto zainspirować się stylem Anji Rubik!

Modne gwiazdy młodego pokolenia

Ikoną stylu młodego pokolenia jest Kendall Jenner

Są takie gwiazdy, które mimo młodego wieku mogą zostać uznane za ikony stylu. Według nas niewątpliwie należy do nich Taylor Swift. Przez lata mogliśmy obserwować przemianę stylu piosenkarki, która aktualnie zachwyca zarówno strojami na czerwony dywan, jak i codziennymi stylizacjami. Moda w oczach Taylor to przenikanie się wielu stylów, które jednocześnie tworzą spójny i dziewczęcy wizerunek, który jest warty naśladowania.

Warto również wspomnieć o Kendall Jenner, która jest naprawdę modną gwiazdą. Najlepiej tym słowom dowodzi fakt, że modelka została wybrana jako modowa ikona dekady według Fashion Media Awards. Styl Kendall Jenner ceni wielu obserwatorów na Instagramie, którzy cenią połączenia stylu sportowego z ponadczasową elegancją, które celebrytce wychodzą naprawdę świetnie. Jej styl znalazł naprawdę wiele naśladowczyń, więc określenie ikona stylu zdecydowanie do Jenner pasuje.

A Wy jakie gwiazdy określilibyście mianem ikony stylu? Wzorujecie się na stylizacjach celebrytek? Dajcie nam znać w komentarzach!

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kobieta z chusta we włosach w roli opaski

Chusta we włosach – jak ją modnie nosić?

Kobieta, która jest fit

Jak być fit i zachować zdrowy rozsądek?