in

Styl gwiazd – co noszą sławy?

Nikt nie będzie się kłócił ze stwierdzeniem, że pomysły na swoje stylizacje czerpiemy od wielkich gwiazd. Przeglądanie najnowszych plotek nie raz może poskutkować gotowym pomysłem na to, jak zestawić kilka ciuszków z naszej szafy, właśnie na styl zdjęć sławnych kobiet. W końcu która z nas nie chciałaby się chociaż raz poczuć jak gwiazda? A skoro możemy to osiągnąć za pomocą odpowiedniego doboru ubrań, to nie ma w tym nic złego!

Brak pomysłu na to, w co się ubrać to zmora wielu kobiet. Zmagamy się z nią nie tylko w doborze ubrań na ważne wyjścia, ale również na co dzień. Gdy brak nam inspiracji warto poprzeglądać zdjęcia gwiazd złapanych przez paparazzi na zwykłym wyjściu, bowiem często można trafić na kilka ciekawych pomysłów. W końcu osoby publiczne ciągle muszą dbać o swój wygląd i prezencję, bo nawet ich najmniejsze potknięcie będzie szeroko komentowane.

ubrania, buty i kapelusz leżące na stole
Brak pomysłu na stylizację jest powszechnym problemem – rozwiązaniem może być wzorowanie się na stylizacjach gwiazd

Ubieraj się w iście gwiazdorskim stylu!

Już ustaliłyśmy, że inspiracja stylem gwiazd jest dobrym pomysłem, jeżeli nie wiemy co na siebie włożyć. A skoro każda z nas chociaż raz w życiu (a nawet w tygodniu) doświadczyła tego problemu…prezentujemy najciekawsze propozycje stylizacji gwiazd, którymi warto się zainspirować!

Niezaprzeczalnie jedną z większych ikon mody, której outfity obserwują tysiące kobiet na całym świecie jest Kim Kardashian. Celebrytka nie raz wprawiła nas w zachwyt połączeniami ubrań, jakie wybiera na co dzień. Styl gwiazdy jest z pewnością bardzo kobiecy, a czasami wręcz kontrowersyjny. W szafie Kim pełno jest spódnic i sukienek, więc większość stylizacji właśnie o te ubrania się opiera. Najciekawszą, naszym zdaniem, propozycją jest łączenie spódnic o długości midi, z dopasowanymi topami, oversizowym nakryciem wierzchnim i butami na wysokim obcasie. Takie połączenie jest nie tylko efektowne, ale też bardzo praktyczne i idealnie sprawdzi się na co dzień. Musicie je wypróbować!

Czerpiąc bardziej z rodzimego otoczenia, przykładem sławy którą warto się zainspirować jest Izabela Janachowska. Tancerka prowadzi kilka programów przeznaczonych dla kobiet i w każdym odcinku prezentuje się nienagnannie. Prezentuje w nich stylizacje, które właśnie świetnie sprawdzą się na co dzień. Przeglądając jej outfity, bez problemu możemy się natknąć na proste połączenia t-shirtów ze spodniami. Gwiazda pokazuje, że kobieta we wszystkim może wyglądać fenomenalnie, więc jeżeli preferujemy luźniejszy styl niż spódnice i sukienki, to właśnie u Izy powinnyśmy szukać inspiracji.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kobieta przeglądająca się w lusterku i malująca usta

Zmień swój makijaż dzienny w wieczorowy!

Kobieta w zimowej scenerii

Trendy modowe – co warto nosić tej zimy?