in

WOWWOW

Znamy kolor roku 2019!

Wszystkie kobiety, które uważnie śledzą trendy modowe z niecierpliwością czekały na tę informację, a teraz już jest! Instytut Pantone po raz kolejny wybrał kolor roku, który tym razem jest dość neutralnym odcieniem. I naszym zdaniem, wybór ten zdecydowanie będzie nastrajał do postrzegania świata w pozytywnych barwach. Jak jest więc kolor roku 2019 według Pantone? 

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, jakie kolory warto nosić zimą 2018 roku (zob. Najmodniejsze kolory sezonu jesień zima 2018). I nie musimy wcale długo czekać, żeby dowiedzieć się w jakim kolorze warto kupować ubrania na nadchodzący coraz większymi krokami rok 2019. Instytut Pantone już zaprezentował światu kolor roku i jest nim… living koral! Wszyscy ufamy wyborom specjalistów, którzy tym razem postawili na piękny koral o złotym odcieniu. Dodaje on energii, ociepla otoczenie i ożywia. Idąc w takiej barwie przez cały 2019 rok możemy liczyć na to, że okaże się dla nas bardziej optymistyczny.

Kobieta w koralowej sukni siedząca na fotelu
Living coral został wybrany najmodniejszym kolorem nadchodzącego roku

Living coral kolorem roku 2019!

Następcą niezbyt pozytywnego ultra violetu, który miał symbolizować przemiany i bunt wobec tego, z czym wówczas zmagał się nasz świat jest pozytywna barwa. Kolor roku 2019 jest jego zupełnym przeciwieństwem. To barwa, która jest ciepła i zaraża nas optymizmem. Ma ona również zwrócić uwagę na ochronę środowiska, która powinna być częścią życia każdego z nas. Living coral ma kierować nasze myśli przede wszystkim na rafy koralowe, jeden z najstarszych ekosystemów na Ziemi.

Najmodniejszy kolor 2019 już zaczyna się pojawiać na ubraniach, nawet tych z sieciówek. Producenci odzieży szybko zareagowali na wybór Instytutu Pantone i spieszą z dostarczeniem klientkom tego, czego już niedługo znaczną szukać. A niewątpliwie będą to koralowe sukienki, koszule, spódnice i topy.

Kobieta w żółtej sukience siedząca na schodach
To kolejny rok, w którym odcienie żółci są modne

Najmodniejsze kolory wiosna 2019

Obok living koral, który jest kluczowym kolorem 2019 roku, pojawiły się również inne barwy, które warto jest wprowadzić do naszej szafy na nadchodzącą wiosnę. Są nimi m.in. kolor fiesta – czyli pomarańczowy odcień czerwieni, który ma się nam kojarzyć przede wszystkim z prawdziwą hiszpańska zabawą. Inną propozycja Pantone jest kolor o tajemniczej nazwie turmeric. Jest to odcień kurkumy, który ma w sobie odrobinę pomarańczu. Barwa ta nadaje ostrości całej modnej palecie kolorów 2018 roku.

Jedno jest pewne, najmodniejszy kolor roku 2019 Pantone jest pełen optymizmu, więc powinien przypaść do gustu wszystkim kobietom na co dzień ubierających się w uśmiech. Pozostałe modne barwy tylko wzmacniają ten przekaz, więc bez wyrzutów sumienia możemy stwierdzić, że nadchodzący rok będzie naprawdę kolorowy!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kobieta przeglądająca się w lustrze

Największe błędy w pielęgnacji twarzy

Kobieta niosąca zapakowany prezent pod choinkę

Najlepsze prezenty na Święta!