in

Trendy 2018, które będą modne w przyszłym roku

Mówi się, że moda zmienia się co rok. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to prawda. Bowiem zdarzają się takie sytuacje, w których jakiś trend zostaje z nami na dłużej. I zapowiada się na to, że i tym razem będziemy obserwowali stare hity w nowym roku. Niektóre trendy 2018 roku przetrwały próbę czasu i wciąż możemy je nosić, wyglądając przy tym modnie. 

Historia lubi się powtarzać i wygląda na to, że mody te stwierdzenie również dotyczy. Niejednokrotnie obserwowałyśmy wielkie powroty starych trendów, a i te wcale nie stare również wracają. Z podobną sytuacją mamy do czynienia aktualnie, kiedy to niektóre trendy 2018 pewnym krokiem przechodzą również do nowego roku. Ta informacja niewątpliwie może cieszyć, bo oznacza to, że nie tak całkowicie od nowa musimy budować swoją szafę. Jakie trendy przetrwały próbę czasu? Już śpieszymy z dobrymi wiadomościami!

Kobieta ubrana w czerwony garnitur damski
W nadchodzącym sezonie będziemy stawiały na total looki w mocnych kolorach

Jakie trendy 2018 się nie zestarzeją?

Sezon zimowy i letni 2018 roku nie szczędził nam blasku. Mogłyśmy uwolnić swoje wewnętrzne sroki i pozwolić sobie na szaleństwo. Jeżeli dotychczas cieszył nas fakt, że możemy poznać wszystkie oblicza błysku, to nasza radość może trwać w najlepsze, bowiem wciąż będzie on w modzie! Do noszenia ubrań w odcieniach srebra i o naprawdę różnych fakturach namawiają nas największe modowe nazwiska, takie jak Balmain czy Saint Laurent.

Kolejna dobra informacja jest skierowana do miłośniczek zwierzęcych pintów. Jeżeli ubrania w

Niektóre trendy 2018 będą tez modne w nadchodzącym roku
Kobieta w złotej sukience i okularach przeciwsłonecznych

paski zebry, czy lamparcie cętki należały do naszych ulubionych, to wcale nie musimy odkładać ich w kąt! Ten trend 2018 roku również przetrwał i zapowiada się na to, że w nadchodzącym roku jeszcze bardziej zyska na sile. Jeżeli więc do tej pory nie miałyśmy żadnych akcentów zaczerpniętych z grzbietów dzikich zwierząt, to najwyższa pora nadrobić zaległości!

Najlepsze zachowaliśmy na koniec, bowiem nie tylko szaleństwo odnajdzie swoje miejsce w 2019 roku, ale zrobi to również absolutny klasyk. Chodzi o monochromatyczne total looki, które znacznie upraszczają dobór naszej odzieży. Poza tym wyglądają bardzo elegancko, więc każda z nas powinna sobie czasami pozwolić na taką prostotę. Dotychczas najbardziej ceniłyśmy pastele w takim wydaniu, jednak w zbliżającym się ten trend ulegnie lekkiej zmianie. Będzie ona polegała na tym, że nastąpi zwrot w kierunku wyrazistych kolorów. Nic dziwnego, skoro to właśnie one zapowiadają się hitem 2019 roku!

Cieszy Was to, że niektóre trendy 2018 roku zostaną z nami na dłużej? Macie ubrania z nimi zgodne w swojej szafie? A może dopiero zamierzacie je wprowadzić? Czekamy na Wasze opinie!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Kobieta w naturalnym makijażu

Odmładzający makijaż – jak go wykonać?

Kobieta jedząca sałatkę owocową

Dieta dla urody! Co jeść, żeby poprawić kondycję swojej cery?