in

Trendy modowe – co warto nosić tej zimy?

Każda z nas chce wyglądać dobrze, co często równoznaczne jest z podążaniem za trendami modowymi. A te ciągle ulegają zmianie, więc bycie na bieżąco wymaga od nas trochę wysiłku. Co sezon projektanci zasypują nas coraz to ciekawszymi pomysłami na ubrania, ale nie oznacza to wcale, że wszystkie muszą się nam podobać. Czasami owe propozycje bywają wręcz absurdalne…

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystko co widzimy na pokazach mody, czy w największych modowych czasopismach, musi się znaleźć w naszej szafie. Jeżeli nie podoba nam się dany trend, to bez wyrzutów sumienia możemy z niego zrezygnować. Na jego miejsce z pewnością znajdziemy kilka innych! Przedstawiamy kilka naszych ulubionych trendów nadchodzącej coraz większymi krokami zimy.

Zimą krata jest najbardziej pożądanym wzorem w naszej szafie, także w postaci dodatków

Największe hity modowe – zima 2018/19

Jeżeli miałybyśmy wymienić wszystkie krzyki modowe tego sezonu, to z pewnością zajęłoby to niemało czasu. Bowiem zimą nie tylko wracamy do lat 80tych, ale ubieramy się też w plastik, printy zwierzęce i pleryny. Preferujemy styl romantyczny, western, kwiatowe wzory i logomania podbija nasze serca. Dużo tego, prawda? Dlatego przedstawimy kilka naszych ulubionych!

Po pierwsze, krata! Czy jest tutaj ktokolwiek, kto nie posiada chociaż jednego ubrania w ten wzór? To nie pierwszy sezon, kiedy krata pojawia się na wybiegach Posuwamy się nawet krok dalej w jej noszeniu, bowiem pojawia się coraz więcej opcji kolorystycznych i kształtów krat. Szukając idealnej garderoby w kratkę warto postawić na płaszcze, sukienki lub marynarki. Takie ubrania są bowiem najbardziej widoczne i w zestawieniu nawet z najzwyklejszym, czarnym kolorem będą się prezentowały fantastycznie.

Kolejną ciekawym trendem modowym, który może się okazać szczególnie przydatny zimą jest ubieranie się na cebulkę. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkie zmarzluchy, którym zawsze jest zimno. Oznacza to bowiem, że będziemy mogły ubierać się ciepło, a przy tym będziemy wyglądały modnie! Przede wszystkim, im więcej jesteśmy w stanie na siebie nałożyć i im ciekawiej połączyć te warstwy, tym lepiej dla nas. Możemy nawet pożyczać ubrania naszych mężczyzn i dalej będzie to wyglądało modnie. Czy może być jakiś wygodniejszy trend? Nam ciężko to sobie wyobrazić!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

kobieta ubrana w spódnicę, koszulkę i bluzę jeansową z kopertówką

Styl gwiazd – co noszą sławy?

kobieta na czarnym tle otoczona wieloma kolorami

Najmodniejsze kolory sezonu jesień zima 2018!