Co wyróżnia zegarek Timberland?

0
558

Firma Timberland powstała w roku 1952 w Stanach Zjednoczonych. Została ona założona przez szewca Nathana Swartza, a jej dzałalność zaczęła się od produkowania butów dla największych amerykańskich firm. Firma ta początkowo działała pod nazwą Timberlaner, a więc „człowiek z czasu” i tworzyła wytrzymałe obuwie, które było przeznaczone dla osób pracujących w ciężkich warunkach. W 1996 roku, firma ta wprowadziła na rynek swój pierwszy zegarek Timberland, który od razu stał się bardzo popularny. Co warto wiedzieć zatem o tych zegarkach?

Różnorodność zegarków Timberland

Nie ulega wątpliwości, że każdy zegarek Timberland, stanowi gwarancję doskonałej jakości wykonania. Można zauważyć, że producent ogromną wagę przykłada do tych nawet najmniejszych detali, dlatego też zegarki te są niezawodne. W kolekcjach, jakie oferuje ta właśnie amerykańska firma, możemy znaleźć zegarki przeznaczone zarówno do codziennego użytki, jak również do zadań specjalnych. Zegarki Timberland doskonale sprawdzą się zarówno podczas intensywnych treningów, jak również podczas długich wypraw. Wyróżnia je wysoka klasa wodoszczelności na poziomie 10 ATM, która zapewnia pływanie i nurkowanie razem z naszym zegarkiem. Jeżeli zdecydujemy się na zakup zegarka tej firmy, to warto poznać różne kolekcje, wśród których na uwagę na pewno zasługuje klasyczna linia zegarków Timberland Allendale. Eleganckie modele występują na bransolecie typu mesh, bądź na skórzanym pasku i będą idealnym dopełnieniem zarówno codziennej, jak i biznesowej stylizacji. Tymczasem minimalnym wzornictwem wyróżniają się zegarki Timberland Chelmsford.

Nowoczesne zegarki Timberland

Osoby, które interesują się innowacyjnymi rozwiązaniami, na pewno zegarki Timberland przypadną do gustu. Ta właśnie amerykańska firma stworzyła mianowicie modele, które są wyposażone w elektroniczne tarcze, jak również w mocne paski, które są zrobione z doskonałej jakości tworzywa sztucznego, a do tego występują w różnej kolorystyce. Tutaj na pewno doskonałym rozwiązaniem będą duże modele, w których tarcze nie mają zbędnych detali, dlatego też sprawdzą się nie tylko podczas codziennego używania, ale również mogą być wykorzystywane w czasie uprawiania sportu. Dzięki wysokiej wodoodporności, można korzystać z nich niezależnie od pogody.

Zegarki Timberland – czy warto?

Z całą pewnością zachętą do zakupu zegarka Timberland, mogą okazać się statystyki. Jak wynika z przeprowadzonych badań, firma Timberland jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak również w wielu krajach Europejskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here