Kalendarz biurkowy – dla Twoich pracowników i klientów

0
518

Kalendarze biurkowe to bardzo poręczne przedmioty, które często stosuje się w miejscu pracy, na biurkach, w warsztacie oraz wielu innych miejscach. Ich głównym zadaniem jest dostarczać potrzebnych informacji – za pomocą kalendarza biurkowego szybko zorganizujesz sobie plan dnia, plan tygodnia lub wyznaczysz wolny termin na najbliższe spotkanie. Ponadto, kalendarze biurkowe to przyjemne dla oka ozdoby, które dodają swojemu otoczeniu walorów estetycznych. Poniżej przyglądamy się z bliska kalendarzu biurkowym oraz podpowiadamy – jakie produkty warto wybrać, jeśli poszukujesz kalendarzy dedykowanych dla swoich pracowników lub klientów.

Kalendarze biurkowe – pomoc w codziennej pracy

Wiele osób korzysta z kalendarzy biurkowych, nie do końca zdając sobie sprawę z ich przydatności i poręczności. Przede wszystkim – kalendarze biurkowe pozwalają na umieszczanie adnotacji przy poszczególnych datach, a tym samym – ułatwia zapamiętywanie tego, co zaplanowałeś. W ten sposób kalendarze ułatwiają pracę w danym miejscu, a także usprawniają jej przebieg i eliminują potencjalne zamieszanie i dezorganizację.

Jakie kalendarze warto wybrać dla swoich pracowników? Polecamy przede wszystkim produkty estetyczne, 12-kartkowe, pokryte estetycznym nadrukiem. Najchętniej wybierane motywy to naturalne krajobrazy, zwierzęta oraz motywy humorystyczne. Wśród dostępnych znajdziesz zarówno kalendarze poziome jak i pionowe stojące, które nie zajmują dużo miejsca na biurku, a ich powierzchnia jest dość duża i czytelna. 

Warto także wybierać kalendarze spiralowane. Produkty takie znajdziesz na stronie marki FotoBum, pod linkiem https://fotobum.pl/kategoria/16-fotokalendarze-biurkowe. Kalendarze spiralowane są łatwe w obsłudze, są wytrzymałe, stabilne i rzadko się niszczą. Po kalendarze takie sięgają zarówno osoby, które wyznają zasadę, że na burku „ma być porządek”, jak i ci, którzy na swoim pracowniczym blacie utrzymują „kreatywny chaos”. 

Kalendarz biurkowy jako prezent dla Twoich klientów 

Nie trzeba nikogo przekonać, że kalendarze biurkowe to także atrakcyjne prezenty, które możesz wręczyć odbiorcom swoich produktów i usług. Warto wówczas wybrać kalendarze prezentujące nie tylko estetyczne ilustracje, ale także produkty opatrzone logotypem Twojej firmy, jej nazwą lub inną grafiką, która będzie o niej przypominał. Jak wskazują specjaliści od marketingu, wręczanie prezentów, które Twoi odbiorcy mogą użytkować na co dzień, jest najlepszym sposobem na wytworzenie więzi zaufania i lojalności konsumenckiej. 

Kalendarze biurkowe dla klientów warto wybierać, kierując się kryteriami nie tylko praktycznymi, ale również estetycznymi. Jeśli kalendarz przypadnie do gustu Twojemu odbiorcy, istnieje większa szansa, że Twoja firma będzie wzbudzać w nim pozytywne uczucie przywiązania. Jaki rodzaj treści graficznych warto umieszczać na kalendarzach dla klientów? Oczywiście, radzimy zrezygnować z ilustracji szablonowych, a postawić na coś wyjątkowego i oryginalnego. Może być to cykl ilustracji prezentujących zmieniające się pory roku, zdjęcia zabytków architektonicznych lub naturalne, panoramiczne krajobrazy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here