ubiór do chrztu

Po narodzinach dziecka, pierwszą i jedną z najważniejszych uroczystości, z jaką mamy do czynienia, jest chrzest. Chrzciny to bardzo ważna uroczystość zarówno dla rodziców dziecka, jak i dla samego malucha, który wstępuje w krąg Kościoła. Ponadto, jest to fantastyczna okazja do pierwszego poważnego spotkania rodzinnego, podczas którego najważniejsi członkowie rodziny będą mogli poznać malucha.

Ubranka na chrzest – gdzie kupić?

Na rynku istnieje wiele sklepów, które oferują ciekawe, eleganckie, stylowe ubranka na chrzest dla chłopa i dziewczynki. Wszystko zależy od naszego gustu i od budżetu, jaki jesteśmy w stanie wydać na taki produkt. Wiadomym jest bowiem, ze każdy rodzic chce, aby dziecko w dniu swojego chrztu prezentowało się wytwornie i elegancko, a przy okazji odczuwało pełen komfort. Nie każdy jednak chce wydawać górę pieniędzy na ubranko, które, prawdopodobnie, nie zostanie użyte więcej jak jeden raz.

Warto pamiętać, że ubranko na chrzest dla chłopca, jak i dla dziewczynki, musi być dostosowane do panującej na zewnątrz pogody, jak i do wieku dziecka. Z pewnością malutkiej dziewczynce nie będziemy w stanie założyć pełnoprawnej sukienki, a maluchowi płci męskiej nie założymy tradycyjnej koszuli czy garnituru. Mimo to sklepy oferują bardzo ciekawe rozwiązania, w których dzieci prezentują się rewelacyjnie niezależnie od wieku.

Ubranko na chrzest dla chłopca – jak ubrać maluszka w tym ważnym dniu?

Wbrew pozorom dla ubranka na chrzest dla chłopca to ogromny wybór, który jednocześnie stwarza wiele problemów dla rodziców. Zbyt duży wybór generuje więcej zamieszania, choć z drugiej strony – każdy znajdzie coś dla siebie w bardziej rozbudowanej ofercie.

Rodzice, ubierając chłopca do chrztu, mogą postawić na klasykę i zakupić elegancki komplet, w którego składzie znajdziemy białą bluzeczkę oraz spodenki czy eleganckie śpiochy. Ponadto, niezależnie od wieku chłopca, zainwestować można w imitację prawdziwego garnituru. Ubranko to uszyte jest z bardzo wygodnego materiału, który gwarantuje komfort noszenia nawet najmniejszym dzieciom.

Jeśli chrzest ma miejsce wiosną, jesienią czy zimą niezbędne będzie również nakrycie głowy oraz okrycie wierzchnie. Tutaj już panuje dowolność – całkowicie wystarczy czapeczka w stonowanych kolorach czy pikowana kurteczka, a nawet elegancki płaszczyk. By chłopiec prezentował się elegancko, można wybrać czapeczkę z niewielką ozdobą bądź kapelusze, które z łatwością zawiązać można pod szyją, by nie spadały z główki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here