Co oferuje marka LuxCase

Na rynku znajdziemy mnóstwo marek produktów dedykowanych ochronie nowoczesnych smartfonów. Wiele z nich pochodzi z Chin, ale niektóre mają europejskie, w tym polskie korzenie. Przykładem jest marka LuxCase, specjalista w zakresie produkcji ekskluzywnych wersji pokrowców do telefonów. Etui wykonywane są ręcznie, z wykorzystaniem najlepszej jakości skór naturalnych pozyskiwanych z europejskich garbarni. To wyrafinowane akcesoria dedykowane najbardziej wymagającym klientom.

Pokrowce ze skór naturalnych

Jednym z głównych założeń towarzyszących powstaniu nowej marki akcesoriów dedykowanych smartfonom było stworzenie nie tylko trwałych, ale i niezwykle oryginalnych pokrowców. Akcesoria LuxCase przyciągają uwagę niepowtarzalnym stylem bazującym na uzyskaniu niepowtarzalnej faktury z pomocą naturalnego materiału. Wykorzystywane do produkcji etui skóry naturalne obrabiane są w ten sposób, by wyglądem przypominały skóry egotycznych zwierząt, przede wszystkim gadów, takich jak krokodyle, węże czy jaszczurki. Użycie skór naturalnych do produkcji etui, prócz możliwości uzyskania niepowtarzalnej faktury pokrowca, gwarantuje również jego dużą trwałość, zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, zdolność do amortyzowania przynajmniej części wstrząsów i mniejszą podatność na zabrudzenia. Takie pokrowce są również przyjemne w codziennym użytkowaniu. Skóra naturalna, zwłaszcza poddana odpowiedniej obróbce, jest materiałem miłym w dotyku, niepowodującym podrażnień.

Jakie pokrowce do telefonów oferuje marka?

Specjalnością LuxCase jest sprzedaż pokrowców dedykowanych najpopularniejszym na polskim rynku producentom flagowych smartfonów. Są to zatem przede wszystkim skórzane case dedykowane wielu modelom telefonów amerykańskiego Apple oraz koreańskiej marki Samsung. W ofercie firmy znaleźć można również skórzane pokrowce pasujące do wybranych modeli telefonów chińskiej marki Huawei. Niezależnie od przeznaczenia są to zawsze pokrowce wykonywane ręcznie, z najlepszych gatunków skór naturalnych, zwykle mające formę dopasowanych nakładek na obudowę – to cechy, które w znaczącym stopniu odróżnia je od typowych pokrowców skórzanych, które najczęściej mają książeczkową formę.

Szukając eleganckiego, funkcjonalnego i trwałego pokrowca na telefon, warto sięgnąć po produkt wykonany z porządnego materiału, najlepiej robiony ręcznie, wyróżniający się ciekawym designem i idealnym dopasowaniem do wybranego modelu smartfona. Dobrym przykładem takich produktów są właśnie luksusowe etui LuxCase, pasujące do najnowszych wersji telefonów Apple, Samsung czy Huawei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here