Lustro i oświetlenie w łazience

Nikt z nas nie wyobraża sobie łazienki bez lustra i dobrego oświetlenia. Są to dwie niezbędne każdemu z nas rzeczy, które pozwalają ocenić swój wygląd i dają nam możliwość przygotować się do wyjścia w odpowiedni sposób. Jak jednak wybrać te, które rzeczywiście sprawdzą się najlepiej?

Oświetlenie łazienki w kilku punktach

W łazience potrzebujemy różnych świateł. Czasami wolimy skorzystać z większego, górnego światła, które pozwoli nam cieszyć się takim samym blaskiem we wszystkich zakamarkach pomieszczenia. Jest idealne na przykład podczas kąpieli, kiedy zależy nam po prostu na tym, by swobodnie sięgać po wszystkie kosmetyki, ale sprawdzi się też w trakcie sprzątania łazienki.

Oświetlenie łazienki to jednak nie tylko lampa na górze. To również oświetlenie punktowe znajdujące się na przykład nad umywalką i tamtejszym lusterkiem, a także przy długim lustrze, które pokazuje nam całą naszą sylwetkę. Warto z nich skorzystać, gdy potrzebujemy lepszego oświetlenia, aby dostrzec szczegóły naszego wyglądu, na przykład podczas golenia zarostu lub wykonywania makijażu.

Różnego rodzaju dodatkowe światła w łazience, na przykład kinkiety o nieco przytłumionym świetle, mogą sprawdzić się także w chwili, w której pragniemy stworzyć intymny, romantyczny nastrój w pomieszczeniu. Dodając do takiego światła kojącą muzykę i wrzucając sole do kąpieli, możemy stworzyć unikatowy klimat, który sprawi, że na pewno kąpiel stanie się chwilą pełną przyjemności i błogiego relaksu.

Lustro nad umywalką

Najbardziej oczywistym wyborem do każdej łazienki jest lustro, które umieszczamy nad umywalką. To ono pozwala nam szybko ocenić wygląd, poprawić makijaż, czy też służy do zgolenia brody. Z tego też powodu lustro nad umywalką powinno być odpowiednio duże, by każdy z nas, niezależnie od wzrostu, mógł swobodnie się w nim przejrzeć.

Dlatego też Bridom oferuje w swoim sklepie różnorodne lustra, które możesz znaleźć w takich wielkościach, aby idealnie pasowały do twojej łazienki i twoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, odkryjesz tam zwierciadła zarówno w ramach, jak i bez nich, co pomoże ci w dobraniu takiego, które świetnie wpisze się w cały wystrój łazienki.

Długie lustro ścienne

Kolejnym nieodłącznym lustrem w łazience jest długie zwierciadło, które pozwala ujrzeć całą naszą sylwetkę. To wybór konieczny, ponieważ przyda się zawsze, kiedy chcemy zobaczyć, czy w całym odzieniu prezentujemy się dobrze i czy powinniśmy dokonać jeszcze jakichś małych zmian w całym wyglądzie. W tym przypadku, aby rzeczywiście każdy z nas bez problemu obejrzał się od stóp do głów, powinniśmy sięgnąć po lustro o długości nawet 190 cm, które również znajdziesz w sklepie Bridom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here