Idealny pierścionek zaręczynowy

Kobiety uwielbiają różne rodzaje biżuterii. Niektóre preferują minimalistyczne dodatki, które subtelnie podkreślają ich urodę. Inne z kolei wolą wyrazistą biżuterię o mocnych kolorach i większych rozmiarach, która przykuwa uwagę innych już od pierwszego spojrzenia. Jakie zatem modele pierścionków zaręczynowych będą idealne dla tych kobiet o różnych gustach?

Pierścionek zaręczynowy nie musi być klasycznym pierścionkiem z diamentem

Zacznijmy od tego, że wiele osób zastanawia się, czy pierścionek zaręczynowy musi być zawsze klasycznym modelem, posiadającym jeden, wyróżniający się biały diament. Oczywiście, że nie! Współczesne trendy mówią, że oprócz tej nieodłącznej klasyki, jaką jest pierścionek typu solitaire, równie modne są inne typy pierścionków zaręczynowych, oparte o wyjątkowe konstrukcje lub intrygujące klejnoty.

Tak więc pierścionek nie musi być tradycyjny – musi przede wszystkim podobać się kobiecie, dla której został przeznaczony. Jej gust powinien stać na pierwszym miejscu, ponieważ tylko wtedy będzie chciała nosić go każdego dnia ze sobą.

Nieskończona miłość

Chciałbyś pierścionkiem zaręczynowym przekazać to wszystko, co czujesz? Jesteś przekonany, że lepiej sprawdzi się taki prezent niż słowa, które nigdy nie brzmią tak dobrze, jak moglibyśmy sobie tego życzyć? W takim przypadku polecamy ci pierścionek wyrażający nieskończoną miłość, ozdobiony sercem przeplatającym się z symbolem nieskończoności. Dodatkowa ozdoba w postaci białych, lśniących kamieni jeszcze bardziej przykuje do niego uwagę.

Taki prezent będzie na pewno doskonale wyrażać uczucia. Jest romantycznym podarunkiem, który może spodobać się także przy innych okazjach. A jeśli jesteś miłośnikiem wyjątkowo symbolicznych chwil, może zdecydujesz się na oświadczyny podczas Walentynek, właśnie wtedy ofiarowując ten pierścionek?

Tylko jeden drobny klejnot, który wyrazi wszystko

Chciałbyś podarować kobiecie preferującej minimalistyczną biżuterię coś wyjątkowego? Zależy ci na pierścionku, który jednocześnie wyróżnia się na tle innych, ale też dobrze wpisuje w preferencje ukochanej? W takim razie możemy zaproponować ci delikatny pierścionek z wąską obrączką ozdobioną subtelnym karbowaniem. Wyróżnia go ona na tle innych, a niewielki, biały klejnot dodaje jeszcze więcej uroku.

Nietypowy kolorowy klejnot

Jeśli twoja wybranka preferuje kolorowe kamienie szlachetne, najpewniej chcesz dla niej wybrać pierścionek zaręczynowy właśnie z takim klejnotem. Oprócz tradycyjnych modeli, które posiadają centralny kolorowy kamień (może być dodatkowo otoczony mniejszymi, białymi), możesz sięgnąć po nowoczesny okazały pierścień z całą serią drobnych klejnocików w dwóch kolorach: zielonym i pomarańczowym. Z pewnością spodoba się każdej pani, która ceni sobie najnowsze trendy i niekonwencjonalną modę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here