Polecane leki na potencję

Jednymi z pierwszych kroków, które podejmujemy walcząc z problemami z erekcją jest spożywanie leków na potencję. Jakie środki wybrać, aby nie być rozczarowanym? Które leki na potencję są najlepsze przy incydentalnych problemach z osiągnięciem pełnego wzwodu, a które zadziałają, gdy problem jest głębszy?

Skuteczne leki na potencję dostępne bez recepty

Gdy problemy z potencją są incydentalne, a my czujemy, że poradzimy sobie bez pomocy specjalisty, warto wybrać delikatne środki ziołowe,dostępne w każdej aptece oraz w niektórych drogeriach. Warto sięgnąć również po preparaty dostępne bez recepty: są to bezpieczne w stosowaniu leki na potencję, skuteczne w działaniu i polecane przez osoby, którym pozwoliły one pozbyć się problemów. Należy do nich np. Maxon Forte, który ma w swoim składzie syldenafil, pozwalający na skuteczne rozkurczenie naczyń krwionośnych doprowadzających krew do prącia. Skuteczność tego typu specyfiku zależy od tego, czy wraz z jego zażyciem nastąpiło podniecenie seksualne.

Jakie składniki powinny mieć leki na potencję?

Przeglądając ofertę apteki, należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy dostępne leki na potencję mają w składzie hormony sterydowe DHEA,które znacząco poprawiają funkcje seksualne. Są to substancje wytwarzane naturalnie w korze nadnerczy, które przekształcają się w testosteron. Warto zwracać również uwagę na takie składniki preparatów, jak żeń-szeń, który znacząco podnosi ogólną kondycję organizmu i sprzyja zwiększaniu popędu seksualnego. Osoby zmagające się z obniżoną potencją chwalą sobie również te leki na potencję,które mają w składzie johimbinę. Jest to stymulator o działaniu zbliżonym do tego, którym charakteryzuje się kofeina oraz efedryna.Stymuluje, pobudza i dodaje energii.Zdecydowanie wartościowym składnikiem leków na potencję jest miłorząb japoński, który usprawnia przepływ krwi do prącia, a także L-arginina,która rozszerza naczynia krwionośne.

Suplementy diety

Osoby podejmujące farmakologiczną walkę z problemami z erekcją powinny zadbać również o uzupełnienie niedoborów w diecie. Istotne może okazać się suplementowanie cynku, selenu, kwasu foliowego, a także witaminy E.

Podsumowanie

Środki farmakologiczne są szeroko dostępne i najczęściej pozwalają pozbyć się przejściowych problemów z erekcją oraz z utrzymaniem wzwodu. Jeśli jednak nasz problem opiera się działaniu podejmowanych przez nas środków zaradczych, należy udać się do lekarza, który pomoże nam znaleźć pierwotną przyczynę dolegliwości, a następnie dobierze farmakoterapię uderzającą w źródło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here